„All Together Now” w Polsacie. Casting do nowego show w Lublinie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kochasz śpiewać? Zgłoś się do nowego programu muzycznego, który już jesienią 2018 roku zostanie wyemitowany w telewizji Polsat.

„All Together Now” to polska edycja brytyjskiego show emitowanego przez stację BBC. Zasady show są proste – uczestnicy programu, którzy zdecydują się zaprezentować swoje muzyczne możliwości i talenty, są oceniani przed setką profesjonalistów.

Do programu mogą zgłaszać się soliści, duety lub grupy z różnych środowisk muzycznych. W każdym odcinku programu występuje cała gama zawodników.

Casting w Lublinie

Casting w Lublinie do programu muzycznego „All Together Now” odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca w klubie Dom Kultury przy Krakowskim Przedmieściu. Start o godz. 10.

Do udziału w programie zachęca w spocie promocyjnym Igor Kwiatkowski, doskonale znany widzom Polsatu m.in. jako Mariolka z Kabaretu Paranienormalni.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.