Alarmy bombowe w kilku szkołach w Lublinie. Do szkół wysłano maile straszące bombą

straż pożarna wóz strażacki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od rana policjanci i strażacy podejmują interwencje w związku z alarmami bombowymi w kilku szkołach na terenie Lublina. Maile o podłożeniu ładunków wybuchowych przyszły zarówno do przedszkoli, jak i szkół podstawowych.

Alarm bombowy w szkołach 7.04.2022

Seria alarmów bombowych w Lublinie. Jak przekazał nam kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, do przedszkoli i szkół podstawowych dotarły dziś rano anonimowe maile z informacją o podłożonym ładunku wybuchowym.

Takie wiadomości dotarły m.in. do Szkoły Muzycznej przy ul. Narutowicza, Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Smyczkowej, Przedszkola nr 79 przy ul. Gościnnej, Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Kalinowszczyzna, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 53 przy ul. Głuskiej.

Zgłoszenia o podłożonych bombach wpłynęły do szkół i przedszkoli między godz. 7.30 a 8.30. We wszystkich szkołach, gdzie ogłoszono alarm bombowy, są funkcjonariusze i strażacy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ruskie trole już nie wiedzą jak dokuczyć to wzięli się za dzieci poj..by