Akcja poszukiwawcza na Wiśle. Wypłynął na ryby, znaleźli jego pusty kajak

IMG 20190414 140212 resized 20190703 025546732
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci, strażacy i WOPR od wczoraj poszukują 40-latka, który wyszedł z domu z zamiarem wędkowania na Wiśle. Na brzegu rzeki znaleziona została odzież mężczyzny, a na wodzie jego pusty kajak.

We wtorek po południu dyżurny puławskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który na wysokości ogródków działkowych przy ulicy 4 Pułku Piechoty w Puławach zauważył dryfujący po rzece pusty kajak. Nawołując głośno, próbował odnaleźć jego właściciela.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce, wyciągnęli kajak z wody. Wewnątrz znajdowały się buty, kapok oraz plecak z rzeczami osobistymi. Na miejsce wezwani zostali policjanci pełniący służbę na łodzi. Funkcjonariusze sprawdzili teren. Na wyspie znajdującej się nieopodal znaleźli ubrania, wędkę oraz inne przedmioty.

Jak się okazało należały one do 40-letniego mieszkańca Puław. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj przed południem z zamiarem wędkowania na Wiśle. Nad Wisłą został również odnaleziony jego samochód.

Policjanci, strażacy oraz WOPR sprawdzają brzegi Wisły, zaplanowano także działania specjalistycznej grupy nurków ze straży pożarnej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.