Akcja poszukiwawcza na rzece Wieprz. Na brzegu znaleziono ubrania 33-latka

Akcja poszukiwawcza na rzece Wieprz
Akcja poszukiwawcza na rzece Wieprz | fot. KPP Łęczna

Trwają poszukiwania 33-latka, którego ubrania odnaleziono na brzegu rzeki Wieprz. Na miejscu pracują policjanci, strażacy, nurkowie, którzy szukają zaginionego.

Poszukiwania nad Wieprzem

Do zdarzenia doszło w czwartek (16.06) w miejscowości Ciechanki Krzesimowskie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33 i 35-latek przebywali nad rzeką Wieprz. Mężczyźnie wcześniej mieli spożywać alkohol. W pewnym momencie 35-latek poszedł po drewno do ogniska.

Kiedy wrócił nie mógł odnaleźć swojego kolegi. Gdy dostrzegł leżące ubrania kolegi szukał go wzdłuż rzeki i nawoływał. Nie mogąc go odnaleźć wrócił do domu, dopiero następnego zadzwonił do jego ojca. 

Na miejsce skierowano policjantów, strażaków, nurków oraz przewodnika z psem tropiącym. Rzekę sprawdzają z wykorzystaniem dwóch łodzi płaskodennych.

Więcej informacji wkrótce.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.