Akademia Budowy w Lublinie! Wykłady, indywidualne konsultacje, pomoc w formalnościach

MATERIAŁ PRASOWY

Już 8 września 2018 roku odbędzie się po raz pierwszy w Lublinie największe wydarzenie dla wszystkich osób planujących budowę domu. W cenie biletu 25 zł będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z architektami, inżynierami i innymi specjalistami, wykładów na temat budowy domu, warsztatów z murowania ścian.

Czym jest Akademia Budowy?

To wydarzenie organizowane cyklicznie w największych miastach Polski. Tym razem specjaliści spotkają się z osobami planującymi budowę domu w Lublinie – już 8 września. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto jak najszybciej zarezerwować bilet. Organizatorem wydarzenia jest firma Tooba.pl oferująca gotowe projekty domów i wsparcie architektoniczne.

Na program Akademii składa się cykl całodniowych wykładów, podczas których poruszane zostaną tematy dotyczące wszystkich etapów budowy domu: od zakupu działki i wyboru projektu, po dach, wykończenie i aranżację wnętrz.

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Program Akademii Budowy w Lublinie: konsultacje, porady, praktyczne warsztaty

Konferencja ma charakter otwarty i bardzo praktyczny. Przez cały dzień wystąpi kilkoro prelegentów specjalizujących się w konkretnych etapach budowy domu. W trakcie trwania wydarzenia, do dyspozycji wszystkich uczestników będą architekci, kosztorysanci, konstruktorzy, instalatorzy oraz eksperci i liderzy rynku budowlanego, instalacyjnego i wykończeniowego. Poza konsultacjami i wykładami, organizatorzy przewidzieli godzinne warsztaty z murowania ścian metodą na sucho. Każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się tej nowoczesnej techniki pod okiem instruktora.

Czego dowiesz się o budowie domu?

Na część wykładową złożą się w Lublinie takie tematy, jak:

• wybór projektu domu (dostosowanie do działki, analiza funkcjonalności, zmiany w projektach gotowych i koszty ich wprowadzania, analiza warunków zabudowy i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, obniżanie kosztów budowy),

• budowa ścian konstrukcyjnych (materiały, warsztaty z murowania, nowoczesne systemy, stropy i nadproża),

• systemy osłonowe okienne – ochrona przed włamaniem (trendy, rodzaje osłon, automatyzacja, montaż),

• wykończenie dachu (dachówki ceramiczne, rodzaje dachówek, kompletne systemy, realizacje),

• pompy ciepła (możliwości zastosowań, rodzaje, wybór między pompą powietrzną i gruntową, opłacalność, koszty),

• systemy grzewcze zgodne z warunkami technicznymi (jak dostosować dom do wymaganych parametrów cieplnych, energooszczędne instalacje grzewcze i ich opłacalność, wentylacja, charakterystyka energetyczna domu).

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Bezpłatna analiza dokumentów, pomoc w wypełnieniu wniosków, opracowanie kosztorysu budowlanego

Organizatorzy zachęcają, aby na wydarzenie zabrać ze sobą wszelką posiadaną dokumentację dotyczącą budowy domu, ponieważ do dyspozycji uczestników będzie grono specjalistów, które bezpłatnie pomoże we wszelkich formalnościach. Uczestnicy otrzymają m.in. porady w zakresie analizy warunków zabudowy, wybranego projektu i możliwych zmian, kosztów budowy, instalacji grzewczej, wyboru materiałów. Warto więc zabrać ze sobą takie dokumenty, jak mapka do celów projektowych, wypis/wyrys z gruntów, plan miejscowy lub warunki zabudowy, wybrany projekt domu.

– Nasz zespół projektowy będzie do pełnej dyspozycji uczestników podczas trwania całego wydarzenia. Dzięki dokumentom, o których wspominamy, architekci czy kosztorysanci będą mogli zanalizować zmiany w projekcie domu, szacunkowo je wycenić, pomóc w dostosowaniu instalacji grzewczej. Uczestnik może również skonsultować wybór projektu czy materiałów, aby koszty budowy były jak najniższe. Za tego typu konsultacje standardowo budujący musiałby zapłacić kilkaset złotych, także zachęcamy wszystkich do skorzystania z okazji – mówi Mikołaj Bykowski, jeden z organizatorów wydarzenia.

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Ile kosztuje udział w wydarzeniu?

Wydarzenie objęte jest patronatem największych firm branży budowlanej w Polsce i na arenie międzynarodowej. Dzięki temu koszt udziału w Akademii Budowy jest naprawdę symboliczny – to zaledwie 25 zł (w wersji podstawowej). Istnieje możliwość zakupu biletu w cenie 50 zł, który zawiera również dwudaniowy obiad oraz pakiet gwarantowanych dodatków o wartości minimum 500 zł (w tym 200 zł rabatu na wybrany projekt domu).

BILETY dostępne są na stronie Akademii Budowy – zarezerwuj.

• 125 zł – wersja podstawowa

• 50 zł – wersja Premium z obiadem i gwarantowanymi gratisami o wartości min. 500 zł.

Data i miejsce Akademii Budowy w Lublinie

8 wrzesień (sobota) 2018 roku, Lublin, ul. Frezerów 2 (Hotel Rubikon), start: godzina 8.30 (planowane zakończenie o godzinie 16.00). Liczba miejsc ograniczona!

Organizator wydarzenia – firma Tooba.pl oferująca gotowe projekty domów i garaży.

MATERIAŁ PRASOWY
MATERIAŁ PRASOWY


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.