Agresywny pacjent SOR-u wpadł w szał i rozbił głową przeszklone drzwi

Agresywny pacjent wybił głową szybę w drzwiach kraśnickiego SOR-u
Agresywny pacjent wybił głową szybę w drzwiach kraśnickiego SOR-u | fot. KPP Kraśnik

Sceny mrożące krew w żyłach miały miejsce na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Kraśniku. Jeden z pacjentów SOR-u wpadł w szał, groził ratownikowi i lekarzowi, a następnie rozbił głową przeszklone drzwi.

Pacjent wybił głową szybę w drzwiach SOR-u

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na kraśnickim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Z ustaleń policji wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Zakrzówek będąc pod wpływem alkoholu, przewrócił się i z bólem głowy żona przywiozła go do szpitala.

W pewnym momencie mężczyzna stał się agresywny w stosunku do przeprowadzającego wywiad ratownika. To właśnie jemu oraz lekarzowi dyżurnemu zaczął grozić pozbawieniem życia i pobiciem. Zbił też głową  przeszklone drzwi.

Wezwani na miejsce policjanci z uwagi na dalszą agresję 25-latka, musieli obezwładnić go i użyć kajdanek. Mimo tego nadal znieważał mundurowych i groził. Na koniec zaproponował policjantom 300 złotych łapówki, aby go wypuścili. 25-latek miał niemal dwa promile w organizmie.

Mężczyzna odpowie za groźby karane i znieważenie funkcjonariuszy oraz personelu medycznego, wywieranie wpływu na funkcjonariuszy w celu zmuszenia ich do odstąpienia od czynności, a także za złożenie propozycji łapówki i zniszczenie mienia na kwotę 1700 złotych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.