Agresywny mężczyzna zaatakował kierowcę na parkingu przed galerią handlową

Agresywny mężczyzna zaatakował kierowcę samochodu dostawczego
Agresywny mężczyzna zaatakował kierowcę samochodu dostawczego | YouTube

Sytuacja miała miejsce na parkingu przed galerią handlową przy ul. Lipowej w Lublinie. Agresywny mężczyzna zaatakował kierowcę samochodu dostawczego, po czym uciekł w nieznanym kierunku.

Zaatakował kierowcę samochodu dostawczego

Do zdarzenia doszło we wtorek 6 kwietnia przed galerią handlową Lublin Plaza przy ul. Lipowej. Na udostępnionym nagraniu widzimy, jak przed samochodem dostawczym zatrzymała się taksówka, z której wysiadł mężczyzna.

Po niedługiej chwili podszedł pod auto dostawcze i zapytał kierowcę, czy może go zawieźć go na inną ulicę. Mężczyzna nie reagował na odpowiedź kierowcy, który poinformował go, że jest w pracy i nie ma czasu z nim rozmawiać.

Z racji, że nie dało się pozbyć nachalnego mężczyzny, a jego zachowanie było bardzo niepokojące i nie reagował na żadne prośby odsunięcia się, nie zachowując przy tym żadnego bezpiecznego dystansu, kierowca zdecydował się na wezwanie policji.

W momencie, gdy mężczyzna zaczął się oddalać, a kierowca wyszedł z auta, by za nim pójść, ten niespodziewanie zaczął biec w kierunku kierowcy, wykrzykując przy tym groźby. Kierowca został uderzony i powalony na ziemię, w wyniku czego doznał lekkich stłuczeń i otarć.

Agresywny mężczyzna kopał telefon kierowcy, który wypadł mu na ziemię, co można zaobserwować na nagraniu. W wyniku uderzenia została zarysowana obudowa telefonu i zbita szybka ochronna. Po całym zajściu mężczyzna oddalił się z miejsca w nieznanym kierunku.

ZOBACZ TAKŻE:
„Kierowca mercedesa nie raczył się cofnąć”. Sprzeczka na wąskiej uliczce w Lublinie

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jaka „taksówka”? To szto patowóz. Kto inny tym jeździ jak nie patologia i małolaty.