„Kierowca mercedesa nie raczył się cofnąć”. Sprzeczka na wąskiej uliczce w Lublinie

Agresywny kierowca mercedesa na ul. Okrzei w Lublinie
Agresywny kierowca mercedesa na ul. Okrzei w Lublinie | fot. STOP CHAM

Na popularnym kanale pojawił się film, na którym autor uwiecznił manewr wymijania na wąskiej uliczce w Lublinie. Bohaterem tego wideo jest kierowca mercedesa, który nie raczy się cofnąć kilka metrów wstecz, aby auta mogły się swobodnie zmieścić.

Agresywny kierowca mercedesa nie chciał się cofnąć kilka metrów

Do zdarzenia doszło w piątek 2 kwietnia po godz. 15 na ul. Stefana Okrzei w Lublinie. Wąska droga osiedlowa i spotkanie dwóch kierowców. Kierowca mercedesa, zamiast cofnąć kilka metrów, zatrzymuje się i nie ma zamiaru nigdzie wycofywać. Po wymianie zdań i poinformowaniu autora nagrania, że ma broń, zmusza nagrywającego do cofnięcia kilkudziesięciu metrów.

Autor nagrania postanowił zgłosić ten fakt na policję. Publikujemy poniżej treść zgłoszenia wraz z nagraniem. Nagranie pochodzi z kanału YouTube STOP CHAM.

„Spotkaliśmy się na wąskiej drodze, gdzie nie ma możliwości, aby minęły się dwa samochody. W takiej sytuacji jeden z nas powinien ustąpić i cofnąć. Kierowca Mercedesa miał zdecydowanie bliżej cofnąć do miejsca, w którym moglibyśmy się spokojnie wyminąć. Niestety chciał pokazać swoją wyższość i nie miał takiego zamiaru. Doszło do wymiany zdań: straszył mnie wyciągnięciem z samochodu, obrażał mnie, pod koniec, gdy ostrzegłem go przed gazem pieprzowym, powiedział, że ma pistolet. Na wzmiankę o pistolecie wystraszyłem się i postanowiłem nie eskalować agresji” – czytamy w zgłoszeniu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Chwasta z korzeniami. Sterylizować takich śmieci trzeba. Żeby nie dawali patopotomstwa.

 2. Znam tego cwelka. Napiszę wieczorem gdzie mieszka bo muszę jeszcze sprawdzić dokładnie namiary.

 3. Dawaj nie mogę takich chamów. Wpadniemy do niego pogadać.

  Zobaczymy czy taki mocny będzie jak wsadzimy mu tą broń w kakao.

 4. BURRACZYSKO . Miał ze trzy metry do cofnięcia i tam jest miejsce przy śmietniku. NIe daj mi losie spotykać takich chamów na swojej drodze….. a później jeszcze przy wyjeździe z tej uliczki…. załamka…

 5. Nie dość że cham to jeszcze jeździ bez prawo jazdy. Znam tego buca. Zabrali mu uprawnienia i wiezie kobietę w ciąży Hahah mam nadzieje ze policja się nim zajmie

 6. Znam tego durnia. Pozer jak go spotkam na kalinie to mu nasram na ten samochod

 7. Widziałem tego frajera. Odbiera dziecko od jakiejś dziewczyny. Widać z paskudnej gęby że to jakiś burak

 8. A wiem kto to. Do znajomej przyjeżdża. On nie mieszka na kalinie. Co za buraczysko

 9. Spodnie za duże chyba ma no ledwo się trzymają, podciągać musi a buciki czerwone to z racji orientacji czy aby szybciej chodzić?

 10. tak to jest jak cham spotka chama – obaj siebie warci. Boże chroń żeby się powybijali nawzajem i drogi zostawili normalnym ludziom