5 powodów, dla których warto założyć sklep internetowy w doświadczonej firmie

zakupy przez internet
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Sklep internetowy to obecnie jedna z najbardziej perspektywicznych działalności. Nieważne, co sprzedajesz – w internecie codziennie są miliony Twoich potencjalnych Klientów.

Dzięki sklepowi internetowemu Twoja działalność może się szybko rozwinąć, ale warunek jest jeden: sklep internetowy musi założyć ktoś, kto się na tym zna. Bez tego nie będzie sprzedaży, będą natomiast problemy dotyczące zagadnień technicznych oraz kwestii prawnych związanych np. z owianym złą sławą RODO.

W branży IT krąży wiele historii o osobach i firmach, które same założyły sklep internetowy z lepszym, czy gorszym skutkiem. Jedni mieli duże pieniądze na ten cel i próbowali wygrać w „internetowej bitwie” o klientów, inni nie posiadając odpowiedniego kapitału uczyli się miesiącami, a efekt i tak był marny. Stracili tylko nerwy i czas, sprzedali prawie nic, a zarobili jedynie kuksańca w nos od konkurencji.

Okazuje się, że jednym z najpoważniejszych błędów początkujących sprzedawców internetowych jest zlecenie budowy sklepu nieodpowiednim ludziom, którzy nie posiadają odpowiedniego doświadczenia w tej branży. Jak grzyby po deszczu mnożą się również oferty studentów, drukarni, itp, które oferują sklep za małe pieniądze, lecz bez zapewnienia odpowiedniego zaplecza technicznego i merytorycznego. Takie rozwiązanie jest najszybszą drogą do poniesienia porażki niedługo po starcie.

– „Często zgłaszają się do nas Klienci, którzy są niezadowoleni z efektu osiągniętego przez inną firmę szukając przy tym wsparcia. Chcą sprzedawać, ale dotychczasowy sklep jest wprost antysprzedażowy. Klienci często zawierzają temu, że sklep oparty na darmowym oprogramowaniu jest darmowy również przy jego późniejszej eksploatacji. Naszym zadaniem jest pomóc w takich sytuacjach – zbudować i wdrożyć Klientowi sklep, który działa i sprzedaje” – mówi właściciel serwisu ShopGadget.eu, firmy specjalizującej się w budowie i modernizacji sklepów online.

sprzedaz raport od2018
Raport sprzedaży w sklepie internetowym po wprowadzeniu zmian przez specjalistów ShopGadget.eu

Co zyskasz, zlecając założenie sklepu specjalistom?

1. Koszty nigdy Cię nie zaskoczą

Sprawdzona i profesjonalna firma dokładnie wyceni usługę/usługi i już przed podjęciem zlecenia powie Ci, ile będzie ono finalnie kosztowało. Otrzymujesz dokładną wycenę, w trudniejszym przypadku widełki, dlatego możesz być pewien, że specjaliści poinformują Cię wcześniej o ostatecznym koszcie.

2. Zyskasz pewność prawidłowej instalacji i konfiguracji

– „W ramach serwisu ShopGadget.eu od ponad 10 lat zajmujemy się budową i rozwijaniem sklepów internetowych, więc widzieliśmy już wszystko, łącznie z najpoważniejszymi błędami w autorskim/darmowym oprogramowaniu blokującymi sklep, nieodpowiednimi serwerami czy też brakiem zabezpieczeń. Naszym celem jest skomponowanie sklepu tak, żeby był bezpieczny i działał bez zarzutu nawet wtedy, kiedy sprzedaje dużo produktów i ma mnóstwo odwiedzających. Nowe sklepy zakładamy wyłącznie na sprawdzonym oprogramowaniu stale serwisowanym i aktualizowanym przez producenta. Następnie wyposażamy system w nowoczesną grafikę oraz aplikacje naszego autorstwa mające wpływ na zwiększenie sprzedaży i poprawę funkcjonalności. Efektem końcowym jest ładny, profesjonalny i łatwy w użytkowaniu sklep pod klucz – gotowy do personalizacji, zatowarowania i rozpoczęcia sprzedaży” – wyjaśnia właściciel.

umbrella

3. W pakiecie możesz otrzymać również optymalizację pod kątem SEO

Firma oferująca kompleksowe rozwiązania zatrudnia nie tylko programistów i webmasterów, którzy założą Twój sklep, ale współpracuje też z wysokiej klasy specjalistami SEO, którzy zoptymalizują go pod kątem Google i tym samym pozwolą Ci znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania.

4. W każdej chwili możesz dopytać o konkretne kwestie

Im bardziej renomowana jest firma, która zakłada sklep, tym większego wsparcia możesz od niej oczekiwać. Czekają na Ciebie doświadczeni doradcy, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

5. Otrzymuje wsparcie po uruchomieniu sklepu

Po uruchomieniu sklepu otrzymujesz wsparcie w jego obsłudze. Wsparcie techniczne gwarantuje, że nic Cię nie zaskoczy i szybko zareagujesz w każdej ważnej i mniej ważnej sytuacji.

Jeśli chcesz założyć swój sklep internetowy albo rozwinąć obecny, skontaktuj się z ShopGadget.eu. Pełną ofertę i mnóstwo cennych informacji znajdziesz na stronie www.shopgadget.eu. Specjaliści z tej firmy otworzyli już z ogromnym sukcesem kilkaset sklepów www. Następny może być Twój 😉

infinity

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.