44-latek z Łukowa na rondzie pojechał… prosto. Volkswagen zatrzymał się na środku ronda

Kierowca volkswagena zatrzymał się na środku wyspy ronda
Kierowca volkswagena zatrzymał się na środku wyspy ronda | fot. KPP Łuków

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę na rondzie przy ul. Kaczorowskiego w Łukowie. Samochód marki Volkswagen zawisł na środku wyspy ronda. Okazało się, że kierujący nim 44-latek nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego na rondzie pojechał prosto.

Zaparkował na środku ronda

Do zdarzenia doszło w sobotę (2.07) po godz. 19 na rondzie im. Ks. Biskupa Jana Mazura w Łukowie. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem golfem 44-latek z Łukowa stracił panowanie nad pojazdem i uderzając w krawężnik, zjechał z jezdni. Później jego auto skasowało znak drogowy i z impetem uderzyło w tablice zamontowane na wyspie ronda. Tam volkswagen „zaparkował” wśród ozdobnych krzewów.

Jadąca z 44-latkiem żona doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy, jakich doznała 44-latka, nie zagrażają jej życiu. Mundurowi ustalili, że kierujący osobówką był trzeźwy i nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego nie zwolnił przed rondem, w wyniku czego stracił panowanie i zatrzymał się na środku ronda.

Policjanci ustalają teraz szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, przeanalizują zapis kamer miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment zaistnienia wypadku.

Nagranie z momentu zdarzenia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.