18-latek stracił prawo jazdy. Cieszył się nim zaledwie od miesiąca

45 309019 mo1

W wyniku braku ostrożności na drodze czołowo zderzyły się dwa inne pojazdy. Młody kierowca odmówił przycięcia mandatu, dlatego policjanci zabrali mu „prawko” za pokwitowaniem.

Do kolizji z udziałem trzech pojazdów doszło w miejscowości Świerszczów. Jak wynika z ustaleń Policji, 18-letni kierowca audi jadąc od Hrubieszowa w kierunku Strzyżowa nie zachował należytej ostrożności oraz odległości od poprzedzającego go renault megane.

W wyniku tego renault zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka vw passatem. Na szczęście uczestnicy tego zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

18-letni sprawca kolizji odmówił przyjęcia mandatu karnego, w związku z tym sprawa zostanie skierowana do sądu. Policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy za pokwitowaniem.

Jak się okazało 18-latek posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami zaledwie od początku grudnia ubiegłego roku.

KWP

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.