17-latek miał zapłacić za kurs, ale zamiast pieniędzy wyjął nóż i groził nim taksówkarzowi

17-latek groził nożem taksówkarzowi
17-latek groził nożem taksówkarzowi | fot. KMP Lublin

Policjanci zatrzymali 17-latka, który zaatakował taksówkarza nożem. Młody mężczyzna po zakończeniu kursu przyłożył kierowcy ostrze do szyi, po czym wysiadł, nie płacąc za przejazd. W trakcie zatrzymania atakował i znieważał policjantów.

17-latek groził nożem taksówkarzowi

Do zdarzenia doszło w środę (23.02) rano na terenie gminy Jastków. 17-latek zamówił kurs taksówką do swojego znajomego. W trakcie jazdy przesiadł się na fotel bezpośrednio za kierowcą. Gdy dojechali na miejsce, wyciągnął nóż i przyłożył go do szyi kierowcy. Po tym nie płacąc za przejazd, wysiadł z samochodu.

Interweniujący na miejscu policjanci z 2. komisariatu od razu zatrzymali 17-latka. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu. W trakcie zatrzymania był agresywny: atakował i znieważał funkcjonariuszy. Trafił do policyjnej celi.

Dzisiaj zostanie doprowadzony przez kryminalnych z komisariatu w Niemcach do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Tam też zapadnie decyzja odnośnie wniosku o tymczasowe aresztowanie 17-latka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.