16-latek chciał ukraść e-papierosa. Groził scyzorykiem 14-latkowi na przystanku autobusowym

Palenie e-papierosa
Palenie e-papierosa | fot. pixabay.com

Policjanci z Lublina zatrzymali 16-latka za usiłowanie kradzieży z rozbojem. O konsekwencjach, jakie poniesie, zadecyduje sąd rodzinny.

Napadł na 14-latka na przystanku autobusowym

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w dzielnicy Czuby w Lublinie. Do stojącego na przystanku autobusowym 14-latka podszedł młody mężczyzna.

„Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawca zaczął mu grozić przy pomocy scyzoryka. Zażądał wydania e-papierosa. Następnie uciekł” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Mieskiej Policji w Lublinie.

Powiadomieni o sprawie operacyjni z 7. komisariatu szybko namierzyli sprawcę i odzyskali skradzione mienie. Funkcjonariusze zatrzymali 16-latka i udowodnili mu dokonanie czynu karalnego. Sprawą nastolatka zajmie się sąd rodzinny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.