Zwrócił sąsiadowi uwagę, aby ten nie pił na klatce. 44-latek w odwecie poprzebijał mu opony

przebita opona w samochodzie
Przebita opona w samochodzie | fot. Adobe Stock

Kryminalni ustalili i zatrzymali 44-latka, który poprzecinał opony w samochodzie swojego sąsiada. Wszystko dlatego, że ten zwrócił mu uwagę, by nie pił na klatce schodowej. W mieszkaniu zatrzymanego policjanci odnaleźli narkotyki.

Poprzebijał sąsiadowi opony w samochodzie

W połowie marca policjanci zostali powiadomieni o przecięciu opon w samochodzie zaparkowanym w dzielnicy Czechów. Właściciel wycenił straty na kilkaset złotych. Policjanci na miejscu zabezpieczyli pozostawione przez sprawcę ślady. Prowadzone czynności pozwoliły zatrzymać sprawcę.

Za pocięciem opon stał sąsiad zgłaszającego, któremu przed zdarzeniem została zwrócona uwaga z powodu picia alkoholu na klatce schodowej. 44-latek został zatrzymany. Policjanci dodatkowo dokonali przeszukania w mieszkaniu mężczyzny. Tam odnaleźli po kilka gramów marihuany i amfetaminy.

Zatrzymany usłyszał zarzuty zniszczenia mienia w recydywie oraz posiadania narkotyków. Przyznał się do popełniania przestępstw. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.