Zwłoki w stawie rybnym w Bondyrzu. Dryfujące ciało zauważył mieszkaniec

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek mieszkaniec Bondyrza zauważył w okolicznym stawie rybnym dryfujące ciało człowieka. Jak się okazało, wcześniej zgłaszano jego zaginięcie.

W czwartek po godz. 9 na numer alarmowy 112 zadzwonił jeden z mieszkańców miejscowości Bondyrz w gminie Adamów. Poinformował on służby ratunkowe, że w okolicznym stawie rybnym dryfują zwłoki człowieka. Na miejsce wysłano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Strażacy pomogli wydostać na brzeg ciało. Okazały się to zwłoki 65-letniego mieszkańca gminy Adamów, które były już w stanie znacznego rozkładu. Jak się okazało, pod koniec grudnia 2017 roku rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.