Zwłoki w stawie rybnym w Bondyrzu. Dryfujące ciało zauważył mieszkaniec

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek mieszkaniec Bondyrza zauważył w okolicznym stawie rybnym dryfujące ciało człowieka. Jak się okazało, wcześniej zgłaszano jego zaginięcie.

W czwartek po godz. 9 na numer alarmowy 112 zadzwonił jeden z mieszkańców miejscowości Bondyrz w gminie Adamów. Poinformował on służby ratunkowe, że w okolicznym stawie rybnym dryfują zwłoki człowieka. Na miejsce wysłano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Strażacy pomogli wydostać na brzeg ciało. Okazały się to zwłoki 65-letniego mieszkańca gminy Adamów, które były już w stanie znacznego rozkładu. Jak się okazało, pod koniec grudnia 2017 roku rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.