Zwłoki w Jeziorze Piaseczno. Dryfujące ciało zauważył plażowicz

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Tragicznego odkrycia dokonano w niedzielę nad Jeziorem Piaseczno. Plażowicz zauważył ciało w wodzie. Mimo próby reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 18.30. Plażowicz wypoczywający nad Jeziorem Piaseczno zauważył dryfujące ciało mężcyzny. Wyciągnął go z wody i przystąpili z innym wypoczywającym do reanimacji.

Powiadomione zostały też służby ratunkowe. W reanimacji pomagali także funkcjonariusze. Do czasu przybycia karetki pogotowia mężczyzna nie odzyskał funkcji życiowych. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Według wstępnych ustaleń wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wyjasnić dokładną przyczynę zgonu.

Policjanci na miejscu ustalili tożsamość mężczyzny, którym okazał się 34-letni mieszkaniec gm. Głusk. Mężczyzna przyjechał nad jezioro wspólnie ze znajomymi, podczas pobytu grupa podzieliła się i nikt nie widział jak 34-latek wchodził do wody.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.