Zwłoki na chodniku. Na niedającego oznak życia mężczyznę natknął się przechodzień

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w piątkowy poranek na chodniku na ul. Polnej w Łęcznej. Na niedającego oznak życia mężczyznę natknął się przechodzień.

Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 5.06 na terenie Łęcznej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na chodniku przy ul. Polnej leży mężczyzna, który nie ma oznak życia. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Okazał się nim być 52-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny miały się przyczynić osoby trzecie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Zwłoki 52-latka zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Jej wyniki mają określić dokładną przyczynę jego śmierci.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.