Zwłoki na chodniku. Na niedającego oznak życia mężczyznę natknął się przechodzień

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w piątkowy poranek na chodniku na ul. Polnej w Łęcznej. Na niedającego oznak życia mężczyznę natknął się przechodzień.

Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 5.06 na terenie Łęcznej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na chodniku przy ul. Polnej leży mężczyzna, który nie ma oznak życia. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Okazał się nim być 52-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny miały się przyczynić osoby trzecie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Zwłoki 52-latka zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Jej wyniki mają określić dokładną przyczynę jego śmierci.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.