Zwłoki mężczyzny znalezione na przystanku autobusowym w Lublinie

Zwłoki mężczyzny znalezione na przystanku autobusowym w Lublinie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleźli przechodnie na przystanku autobusowym na ul. Koncertowej w Lublinie.

W środę około godz. 15 dyżurny lubelskiej policji otrzymał zgłoszenie o człowieku, który leżał na przystanku autobusowym na ul. Koncertowej bez oznak życia. Na miejsce wysłano patrol policji i zespół ratownictwa medycznego.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu pracował również prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Mundurowi znają tożsamość zmarłego, ale nie wiedzą, co było przyczyną śmierci. Jego zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

To 69-letni mieszkaniec Lublina.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.