Zwłoki mężczyzny przed blokiem w Puławach. Zginął od ciosu nożem

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Tragicznie zakończyła się szarpanina pomiędzy trójką mężczyzn w poniedziałkowy wieczór przed jednym z bloków w centrum Puław. Jeden z mężczyzn zginął od ciosu nożem w serce.

Informację o znalezionych zwłokach przed jednym z bloków na osiedlu Wróblewskiego w Puławach policjanci otrzymali w nocy z 18 na 19 marca. Na klatce schodowej przed wejściem do bloku znajdowały się zwłoki mężczyzny z widoczną raną kłutą w okolicach serca. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora.

Przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że przyczyną śmierci 60-letniego mieszkańca Puław była rana kłuto-cięta w okolicy klatki piersiowej, drążąca do serca, której następstwem był krwotok wewnętrzny. Śledczy znaleźli też narzędzie zbrodni, którym okazał się nóż.

Już następnego dnia puławscy zatrzymali podejrzanych, który mogli się przyczynić do śmierci 60-latka. To 20 i 29-letni mieszkańcy Puław. Mężczyźni przyznali się do udziału w tym zdarzeniu, ale wypierali się zadania ofierze śmiertelnego ciosu nożem.

„Wnioskowaliśmy do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu dla zatrzymanych na 90 dni. Mężczyźni usłyszeli zarzut z art. 158 kk., pobicia ze skutkiem śmiertelnym z użyciem noża w następstwie czego nastąpił zgon ofiary” – mówi prokurator Grzegorz Kwit, szef Prokuratury Rejonowej w Puławach.

Mężczyznom może grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Dokładne okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać Prokuratura Rejonowa w Puławach.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.