Zwłoki mężczyzny pływały w rzece. Policjanci wyjaśniają okoliczności jego śmierci

rzeka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z rzeki Łabuńka. Pływające ciało zauważył przypadkowy przechodzień.

W sobotę około godz. 10 policjanci z Zamościa zostali poinformowani przez przypadkową osobę, o zwłokach leżących w rzece Łabuńka w rejonie ulicy Lipskiej. Na miejsce skierowane zostały służby. Strażacy z PSP w Zamościu wyciągnęli ciało z wody, lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

„Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, jest to 66-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Na chwilę obecną nieznane są przyczyny jego śmierci, jednak wstępnie wykluczono działanie osób trzecich” – mówi asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Ciało mężczyzny zostało przewiezione do szpitalnego zakładu patomorfologii. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni co było bezpośrednią przyczyną śmierci oraz jakie były jej okoliczności. 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.