Zwłoki mężczyzny pływały w rzece. Policjanci wyjaśniają okoliczności jego śmierci

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z rzeki Łabuńka. Pływające ciało zauważył przypadkowy przechodzień.

W sobotę około godz. 10 policjanci z Zamościa zostali poinformowani przez przypadkową osobę, o zwłokach leżących w rzece Łabuńka w rejonie ulicy Lipskiej. Na miejsce skierowane zostały służby. Strażacy z PSP w Zamościu wyciągnęli ciało z wody, lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

„Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, jest to 66-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Na chwilę obecną nieznane są przyczyny jego śmierci, jednak wstępnie wykluczono działanie osób trzecich” – mówi asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Ciało mężczyzny zostało przewiezione do szpitalnego zakładu patomorfologii. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni co było bezpośrednią przyczyną śmierci oraz jakie były jej okoliczności. WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.