Zwłoki mężczyzny na chodniku w Sobianowicach. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci

Zwłoki mężczyzny na chodniku w Sobianowicach. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

We wtorek po godz. 4 rano lubelscy policjanci otrzymali informację, że na chodniku w miejscowości Sobianowice leżą zwłoki mężczyzny. Trwa wyjaśnianie okoliczności jego śmierci.

W poniedziałek o godz. 4.11 świadek poinformował dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie o leżącym mężczyźnie na chodniku w Sobianowicach (gmina Wólka). Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 63-letniego mieszkańca gminy Wólka.

„Kobieta znalazła leżącego razem z rowerem mężczyznę na chodniku obok szkoły. Nie było to zdarzenie związane z ruchem drogowym, czyli nie doszło do żadnego potrącenia. Wykluczyliśmy też udział osób trzecich” – informuje Andrzej Fijołek z biura prasowego lubelskiej policji.

Wstępne wyniki mają świadczyć, że zgon mężczyzny nastąpił z powodów zdrowotnych. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, aby określić przyczynę śmierci 63-latka.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.