Zwłoki kobiety w rowie przy drodze krajowej nr 12. Policja szuka sprawcy potrącenia

68 161781
Zwłoki kobiety w rowie przy DK12 w miejscowości Brzeźno | fot. KMP Chełm

W rowie przy drodze krajowej nr 12 znaleziono zwłoki kobiety. Wstępne okoliczności wskazują na potrącenie przez samochód, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Brzeźno. Policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok kobiety, które zostały ujawnione w przydrożnym rowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letnia mieszkanka gminy Dorohusk została potrącona przez nieustalony dotychczas samochód w piątek około godz. 18.35 w rejonie przejścia dla pieszych.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. Osoby, które były świadkami zdarzenia, przejeżdżały tamtędy w tym czasie bądź też posiadają informacje na ten temat proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. (82) 560-12-10 lub numerem alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.