Zwężenie na al. Smorawińskiego. LPEC remontuje sieć ciepłowniczą

Korek na al. Smorawińskiego w Lublinie
Korek na al. Smorawińskiego w Lublinie | Mapy Google

Na al. Smorawińskiego czekają nas spore utrudnienia. LPEC rozpoczął prace nad przebudową sieci ciepłowniczej. Utrudnienia potrwają przez 1,5 miesiąca.

Korek na al. Smorawińskiego

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplej informuje, że w związku z realizacją przebudowy i remontu sieci ciepłowniczej przy rondzie 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w Lublinie od 4 października na ok. 1,5 miesiąca zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

W pierwszym etapie od 4 października na co najmniej 2 tygodnie zostanie wprowadzona organizacja ruchu:

  • jezdnia al. Smorawińskiego w kierunku al. Andersa bezpośrednio przed rondem (wjazd na rondo) – zwężenie do prawego pasa ruchu, lewy i środkowy wyłączone z ruchu, możliwość jazdy w każdym kierunku na rondzie;
  • jezdnia al. Smorawińskiego w kierunku ul. Poniatowskiego bezpośrednio za rondem (zjazd z ronda) – zwężenie do lewego pasa ruchu, prawy i środkowy wyłączone z ruchu, brak możliwości skrętu bezpośrednio w prawą z al. Kompozytorów Polskich w al. Smorawińskiego (z kierunku od ul. Elsnera) – konieczność objazdu ronda dookoła.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy nie można było zrobić tego remontu w wakacje, kiedy natężenie ruchu było dużo mniejsze i nie było jeszcze sezonu grzewczego? Mózgu też trzeba czasami używać.