Zwężenie na Al. Smorawińskiego. Kierowcy stoją w blisko kilometrowym korku

Korek na al. Smorawińskiego w Lublinie
Korek na al. Smorawińskiego w Lublinie | fot. czytelnik Artur

Od poniedziałku służby LPEC prowadzą prace na skrzyżowaniu Al. Smorawińskiego z al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Realizacja prac wiąże się ze zwężeniem jedni do jednego pasa ruchu.

Korek na Al. Smorawińskiego

Zwężenie ma związek z realizacją przebudowy i remontu sieci ciepłowniczej przy rondzie 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w Lublinie. Od 4 października na co najmniej dwa tygodnie:

  • jezdnia al. Smorawińskiego w kierunku al. Andersa bezpośrednio przed rondem (wjazd na rondo) – zwężenie do prawego pasa ruchu, lewy i środkowy wyłączone z ruchu, możliwość jazdy w każdym kierunku na rondzie.
  • jezdnia al. Smorawińskiego w kierunku ul. Poniatowskiego bezpośrednio za rondem (zjazd z ronda) – zwężenie do lewego pasa ruchu, prawy i środkowy wyłączone z ruchu, brak możliwości skrętu bezpośrednio w prawą z al. Kompozytorów Polskich w al. Smorawińskiego (z kierunku od ul. Elsnera) – konieczność objazdu ronda dookoła.

Po tym czasie nastąpi kolejna tymczasowa organizacja ruchu. O szczegółach poinformujemy bliżej terminu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Oczywiście nie można było tego zrobić w wakacje kiedy ruch był mniejszy – Lublin miasto inspiracji