Żużlowy Motor Lublin zmienia nazwę. Prezes: „Zmienia się nazwa, ale nasze priorytety pozostają te same”

Żużlowiec Platinum Motoru Lublin
Żużlowiec Platinum Motoru Lublin | fot. Platinum Motor Lublin

Spółka Speedway Lublin, właściciel klubu żużlowego Motor Lublin, poinformowała właśnie o zmianie drużyny w rozgrywkach w sezonie 2024.

Orlen Oil Motor Lublin

Przypomnijmy, że w ubiegłym mistrzowskim sezonie żużlowy Motor Lublin pozyskał sponsora tytularnego, którym została spółka Orlen Oil, należąca do Grupy Orlen. Lubelski klub występował pod nazwą Platinum Motor Lublin. Już wiadomo, że w nadchodzącym sezonie z nazwy klubu zniknie słowo Platinum. O zmianach poinformował sam prezes klubu, Jakub Kępa.

W sezonie 2024 drużyna wystartuje jako Orlen Oil Motor Lublin.

„Nowy sezon przynosi zmianę w nazwie sponsora tytularnego. To ewolucja naszej współpracy z Orlen Oil, a także otwarcie nowych możliwości rozwoju i promocji. Nadchodzący sezon zapowiada się emocjonująco, a nasza drużyna nie może się doczekać powrotu na tor” – powiedział Jakub Kępa, prezes Speedway Lublin.

W poprzednim lubelscy żużlowcy po raz drugi obronili tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

„Zmienia się nazwa, ale nasze priorytety pozostają te same. Najważniejsze są oczywiście wyniki osiągane na torze. Chcemy integrować sportowe środowisko Lubelszczyzny, budować rozpoznawalną markę i nieustannie podnosić poziom organizacyjny, a w szerszej perspektywie – nadal wyznaczać trendy marketingowe i przyczyniać się do popularyzacji naszej ukochanej dyscypliny, by podnosić jej rozpoznawalność” – dodaje Kępa.

Zobacz także: Platinum Motor Lublin poznał terminarz spotkań na sezon 2024 PGE Ekstraligi. Pierwszy mecz na wyjeździe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.