Żużlowy Motor Lublin ma nowego sponsora. Został nim przedsiębiorca powiązany z siecią restauracji McDonalds

Do grona sponsorów żużlowego Motoru Lublin dołączył Robert Grzyb, franczyzobiorca McDonalds Polska. Franczyzobiorca prowadzi trzy lokale McDonalds w Lublinie, Chełmie i Zamościu.

Franczyzobiorca McDonalds Polska nowym sponsorem klubu żużlowego Motor Lublin

Znakomita passa żużlowego Motoru Lublin z pewnością pomaga drużynie w poszukiwaniu nowych sponsorów. Współpracę z klubem rozpoczął właśnie jeden z franczyzobiorców sieci restauracji McDonalds Polska, Robert Grzyb. Przedsiębiorca od ośmiu lat prowadzi trzy restauracje McDonalds w Lublinie, Chełmie i Zamościu.

„Wsparcie lokalnych społeczności jest dla McDonalds niezwykle ważne. W Lublinie kochamy żużel, prawie 10 tys. biletów sprzedanych w 2 minuty mówią same za siebie. Osobiście od wielu lat kibicuję klubowi Speedway Motor Lublin. Pamiętam jak drużyna Motoru dokonała niesamowitego wyczynu i w ciągu dwóch lat awansowała z najniższej klasy rozrywkowej do Ekstraligi. Teraz walczą o Mistrzostwo Polski” – mówi Robert Grzyb, franczyzobiorca McDonalds Polska, PPHU Ventus.

Nowy sponsor będzie wspierać działania klubu w bieżącym sezonie.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.