Żużlowa niedziela na Zygmuntowskich

Już dziś na torze przy Alejach Zygmuntowskich wielkie żużlowe święto. Puchar Nice Polskiej Ligii Żużlowej w wykonaniu zawodników z czołowych klubów polskich i zagranicznych. Początek meczu o 16:30. 

O tym wydarzeniu informowaliśmy kilkanaście dni temu. Wielkie święto czarnego sportu odbędzie się już dziś w Lublinie. Na torze zobaczymy między innymi: Roberta Miśkowiaka, Pawła Miesiąca czy Dawida Lamparta. Tę trójkę dobrze znają lubelscy kibicie, bowiem wszyscy reprezentowali barwy KMŻ Lublin. W meczu wezmą udział także Hans Andersen, Magnus Zetterström oraz Patrick Hougaard, którzy na koncie mają udział w turniejach Grand Prix. 

Fani w Lublinie z pewnością będą zachwyceni. O tym, że speedway cieszy się tu popularnością, świadczy między innymi organizacja turniejów Polska vs. Reszta Świata czy planowany mecz Polska – Dania, który odbędzie się już 2-go września.

Dzisiejsza impreza startuje o 16:30. Kwadrans wcześniej zawodnicy wyjadą do prezentacji,             a bramy stadionu będą otwarte od godziny 15:00.

Tym, którzy wybierają się na Aleje Zygmuntowskie życzymy wielkich emocji i udanej zabawy.

(fot. PAP/ Tytus Żmijewski)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.