ZUS skraca godziny obsługi klientów w poniedziałki. Do której czynny?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przy ul. Zana w Lublinie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych przy ul. Zana w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Zakład Ubezpieczeń Społecznych z uwagi na bardzo małe zainteresowanie klientów obsługą w godzinach popołudniowych skraca godziny pracy w poniedziałki.

Do której czynny ZUS w poniedziałek?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że od 22 listopada jego placówki będą czynne w poniedziałki od godziny 8.00 do 17.00 (obecnie są do godz. 18.00). Taki czas pracy sal obsługi w poniedziałki będzie obowiązywał do końca marca. Przed podjęciem tej decyzji ZUS sprawdził, kiedy klienci odwiedzają jego placówki.

„Największe natężenie ruchu jest w godzinach od 10.00 do 12.00. Po południu liczba osób odwiedzających instytucję maleje z godziny na godzinę, a po godzinie 17.00 sale obsługi świecą pustkami” – mówi Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w województwie lubelskim.

W pozostałe dni tygodnia, czyli od wtorku do piątku, sale obsługi klientów w ZUS będą czynne tak jak do tej pory, w godzinach 8.00-15.00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.