ZTM Lublin: Kursowanie linii EKO od 1 września

fot. spottedlublin.pl

Od 1 września kursowanie linii EKO będzie odbywało się tak jak podczas wakacji. Na okres tygodnia autobus Ekovolt obsługujący linię „EKO” wyrusza na prezentację i testy do innych miast. Linia zostanie obiletowana.

Od 1 września br. przez okres około 1 tygodnia linia „EKO” będzie obsługiwana przez niskoemisyjny, 12-metrowy autobus Mercedes Citaro z silnikiem spełniającym normę emisji spalin Euro 6 (spełniającym najwyższe europejskie normy ochrony środowiska).

Autobus elektryczny firmy Ursus na okres około 1 tygodnia, obsługujący linię „EKO” wyrusza na prezentację i testy do innych miast.

Linia EKO przez okres wakacji była bezpłatna dla podróżujących. Od 1 września br. na części trasy linii przebiegającej w granicach strefy płatnego parkowania obowiązywać będzie bilet za 1 zł, a na części poza strefą, obowiązują bilety zgodnie z taryfą biletową.

Przystanki na trasie linii EKO usytuowane w granicach strefy płatnego parkowania:
– Lipowa – cmentarz 02
– Krakowskie Przedmieście 04
– Plac Litewski 02
– Dworzec Główny PKS 01
– Unii Lubelskiej 01 (wyłącznie do wysiadania)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.