Zostawiła list pożegnalny i wyszła z domu. Znaleźli ją w pobliskim lesie

las noc
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Gdyby nie szybka reakcja mundurowych mogłoby dojść do tragedii. 37-letnia kobieta zostawiła list pożegnalny i wyszła z domu. Policjanci odnaleźli ją w pobliskim lesie.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. O godzinie pierwszej w nocy policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie o tym, że 37-letnia kobieta chce odebrać sobie życie. Policjantów powiadomiła rodzina kobiety zaniepokojona pozostawionym listem pożegnalnym.

Na miejsce zostały skierowane patrole, które rozpoczęły poszukiwania desperatki. W odległości kilkuset metrów od miejsca zamieszkania, w lesie patrol policyjny zauważył nieprzytomną kobietę. Policjanci natychmiast podjęli czynności ratunkowe i wezwali pogotowie.

Kobieta trafiła do szpitala, gdzie doszła do siebie. Gdyby funkcjonariusze się spóźnili i nie odnaleźli desperatki, mogłoby to się skończyć tragicznie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.