Zostań gwiazdą disco polo! Przyjdź na casting do programu Disco Star w Lublinie

W czwartek odbędzie się casting do 5. już edycji programu Disco Star, emitowanego na antenie Polo.tv. Czy wśród lublinian znajdzie się przyszła gwiazda disco polo?

 

Organizatorzy zapraszają wykonawców, którzy ukończyli 16. rok życia. Należy mieć przy sobie dowód tożsamości, warto przynieść także własny podkład muzyczny.

 

Casting do programu odbędzie się w czwartek, 12 stycznia w Hotelu Mercure przy Al. Racławickich 12 w Lublinie. Rejestracja kandydatów rozpocznie się o godz. 11.30 (zakończy o odz. 17.30), a przesłuchania od godz. 12.00.

 

Casting będzie również okazją do spotkania gwiazd sceny disco – uczestników oceniać będą Marcin Miller z zespołu Boys oraz Czadoman.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.