Zostań doradcą finansowym – pracuj w przyszłościowej branży i rozwijaj się

shutterstock 425824531
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Szukasz dodatkowej pracy, a może chcesz zmienić pracę i zyskać większe możliwości? Zostań doradcą finansowym i otwórz przed sobą drzwi do uzyskania stabilnej pozycji na rynku pracy i do wyższych zarobków.

Grupa finansowa Phinance ogłosiła rekrutację na stanowisko doradcy finansowego w Lublinie. Na przyszłych doradców czeka nie tylko wiele wyzwań, ale też możliwości. Wymagania w stosunku do kandydatów są niewielkie, wystarczy:

+ komunikatywność,

+umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),

+ inicjatywa oraz samodzielność.

U przyszłych kandydatów mile widziane jest także prawo jazdy kat. B i doświadczenie w obsłudze Klienta lub w branży finansowej. Tak niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Czym zajmuje się doradca finansowy w Phinance?

Do zadań doradcy finansowego zatrudnionego w Phinance należy:

+ Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie z nimi relacji.

+ Obsługa Klientów Indywidualnych w zakresie planowania finansów oraz optymalizacji umów finansowych,

+ Rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz dobieranie odpowiednich produktów finansowych.

+ Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Dlaczego warto zostać doradcą finansowym?

Branża finansowa jest zaraz obok branży IT najszybciej rozwijającą się branżą na świecie z najwyższymi średnimi zarobkami na osobę, a popyt na specjalistów od finansów rośnie z roku na rok. Przyszli doradcy finansowi mogą oczekiwać wysokich zarobków, dużych możliwości rozwoju, zdobywania nowych kontaktów oraz pogłębiania swojej wiedzy na różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach.

W odróżnieniu od branży IT, w branży finansowej najważniejsze są tzw. kompetencje miękkie, czyli zdolność komunikacji, elastyczność, zrozumienie potrzeb innych ludzi, a także kreatywność i obiektywna ocena sytuacji. O sukcesie w branży finansowej decyduje też zorientowanie na osiągnięcie konkretnych celów i umiejętności sprzedażowe.

Grupa finansowa Phinance gwarantuje swoim przyszłym pracownikom pakiet niezbędnych szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy – sam decydujesz gdzie i jak pracujesz, atrakcyjne zarobki, pakiet niezbędnych narzędzi, kartę Multisport i opiekę Kierownika. Dodatkowymi zaletami pracy w Phinance jest twórcza i przyjacielska atmosfera oraz premie za wyniki.

Dzięki pracy na stanowisku doradcy finansowego możesz spełniać swoje cele i pomagać innym ludziom. Im lepsze wyniki osiągną Twoi Klienci, tym większy będzie też Twój sukces. To system naczyń połączonych, w których sukces jednego ogniwa jest sukcesem innego.

Dołącz do Phinance, złóż swoją aplikację przez stronę youaretheboss.pl i pracuj z najlepszymi.

W Phinance jest obecnie prowadzona także rekrutacja na stanowiska doradcy kredytowego, doradcy majątkowego, doradcy Klienta Biznesowego, a także Specjalisty ds. ubezpieczeń na życie i asystenta doradcy finansowego.

Materiał zamówiony przez Phinance S.A.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.