Żona odcięła męża chcącego popełnić samobójstwo. Wybiegł z domu w kierunku torów

tory przejazd kolejowy kolej
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci uratowali 55-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Najpierw w domu próbował się powiesić. Kiedy sznur został odcięty przez żonę, wybiegł z domu w kierunku torów kolejowych.

Wczoraj po godzinie 20 policjanci z Bełżyc otrzymali zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, ze jej 55-letni mąż wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Miał oddalić się w kierunku torów kolejowych.

Mężczyzna wcześniej powiesił się w domu, ale sznur został przez nią odcięty. Komendant z Bełżyc natychmiast ogłosił alarm dla całego stanu swojej jednostki. Przeszukiwanie miejsc w pobliżu torowiska kolejowego przyniosło efekt.

„Mężczyzna ukrywał się w krzakach w pobliżu torów. Policjantów w poszukiwaniach wspierali strażacy z OSP Niedrzwica Duża oraz funkcjonariusze ze Straży Ochrony Kolei. Odnaleziony 55-latek został przetransportowany do szpitala” – mówi kom. Andrzej Fijołek z biura prasowego KWP w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.