Zobacz, jak wyglądają przestrzenie w Po Sąsiedzku i znajdź warsztaty dla siebie

Strefa Męska 2

Po Sąsiedzku to sześć unikalnych przestrzeni, które od lipca można odwiedzać na terenie sklepu IKEA w Lublinie i centrum handlowego SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.

Warsztatownia, Czas Na Przerwę, Strefa Babska, Strefa Męska oraz Sąsiedzki Skwer i Plac Zabaw to sześć wyjątkowych miejsc, które pod wspólnym szyldem Po Sąsiedzku oferują różnorodne kreatywne formy spędzenia wolnego czasu. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas cyklicznych zajęć w Warsztatowni na pierwszym piętrze w restauracji IKEA można nauczyć się m.in. jak samodzielnie zaprojektować swój wymarzony pokój lub nadać drugie życie przedmiotom codziennego użytku. Miłośnicy majsterkowania mogą tu również wziąć udział w warsztatach Ikea Hacks i dowiedzieć się, jak z mebli IKEA stworzyć coś zupełnie nowego według własnego pomysłu. Dzieci mogą do woli konstruować, malować i tworzyć nowe rzeczy.

Z myślą o osobach, które chcą się zrelaksować w wygodnym fotelu, przy dobrej książce, powstał wyjątkowy kącik – Czas na Przerwę. Można tu nie tylko odpocząć, ale też nauczyć się języka szwedzkiego, zagrać w gry planszowe, a nawet wziąć udział w kursie pisania kryminałów.

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie znajdziemy w Po Sąsiedzku. Na terenie centrum handlowego SKENDE Shopping powstały dwie dodatkowe wyjątkowe przestrzenie.

Strefa Babska to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które chcą chwilę zrelaksować się między zakupami przy dobrej kawie. W kameralnej atmosferze mogą nie tylko spotkać się w gronie przyjaciółek, ale też zapoznać z najnowszymi trendami w modzie, skorzystać z porad makijażystek i stylistek oraz wziąć udział w pasjonujących spotkaniach ze znanymi lubelskimi blogerkami.

Obok strefy dla kobiet oczywiście nie mogło zabraknąć również miejsca stworzonego z myślą o mężczyznach. W specjalnie zaaranżowanej Strefie Męskiej czeka na nich kolekcja motoryzacyjnych magazynów i ulubione kanały sportowe w TV. To także przestrzeń pełna warsztatów z poradami i ciekawostkami z wielu różnych dziedzin, takich jak komputery, elektronika, hobby, sprzęty domowe i inne. Fani piłki nożnej mogą także wziąć udział w eliminacjach do Turnieju Piłkarzyków Stołowych i rozegrać swój własny mecz.

Poza tym na wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku czekają kreatywne strefy zabaw na świeżym powietrzu.

Przed wejściem do centrum handlowego SKENDE Shopping dzieci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego Placu Zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i ślizgawkami, który na czas wakacji zmieni się w zamieni się w WAKACYJNY MARATON ZABAWY, czyli przestrzeń gier i zabaw kreowanych przez animatorów. Za zdobywanie nowych sprawności i umiejętności dzieci otrzymują specjalne naklejki, które wklejają do karnetu maratonu zabawy, a na finał wakacji – wymienią je na atrakcyjne nagrody.

Z kolei fani miejskich sportów powinni koniecznie odwiedzić Sąsiedzki Skwer, a w nim siłownię na świeżym powietrzu, skatepark oraz jedyny w Lublinie asfaltowy tor rowerowy, na którym dzieci i młodzież przez całe wakacje mogą doskonalić jazdę na rowerze. Wszystko w ramach specjalnie prowadzonej szkółki, pod okiem profesjonalistów.

Szczegółowy harmonogram warsztatów i spotkań dostępne jest na tej stronie oraz IKEA.pl/Lublin w zakładce Aktualności. Wszystkie aktywności i wstęp na warsztaty oferowane są bezpłatnie. Warsztaty na najbliższe dwa miesiące znajdziesz pod tym LINKIEM.

ZDJĘCIA PO SĄSIEDZKU

PL Skende PoSasiedzku Mapa
MAPA PO SĄSIEDZKU

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.