Zobacz jak spełnić swoje marzenia i wyjechać do USA! Pracuj i zwiedzaj najciekawsze miejsca na świecie

Wyjazd do Ameryki z Camp Leaders | mat. prasowe

Chcesz wyjechać na wakacje do Stanów Zjednoczonych w ramach wymiany kulturowej? Jeśli jesteś studentem, maturzystą lub nauczycielem, możesz spełnić to marzenie!

Wyjazd do Ameryki z Camp Leaders

Lublin wspiera ambitnych. W naszym mieście masz możliwość zorganizowania wyjazdu do USA do pracy i jednocześnie na wakacje. Dzięki firmie Camp Leaders możesz dołączyć do grona szczęśliwców, którzy zobaczą Amerykę. Żeby dostać wizę z programu wymiany kulturowej, nie trzeba wcale spełniać wielu wymagań. Pozwolenie na wyjazd dostaje aż 98% wnioskujących.

Camp Leaders jest firmą, która organizuje wakacyjne wyjazdy do USA dla studentów, maturzystów i nauczycieli z całej Polski. Udział w programie umożliwi Ci bezpieczny wyjazd bez obawy o konieczność samodzielnego dopełniania wszystkich formalności. Z Camp Leaders Ameryka jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie www.campleaders.com/pl.

W ramach wyjazdu otrzymujesz bilety w dwie strony, zakwaterowanie, wyżywienie oraz miejsce pracy. Czego więcej potrzeba Ci do szczęścia? Wybierasz rodzaj pracy, którą chcesz wykonywać an ośrodku kolonijnym bądź resorcie oraz daty podróżowania Tysiące polskich studentów wyjeżdża co roku do Stanów w ramach programu Work&Travel. Ty możesz być kolejną z tych osób!

Sprawdź, jak wygląda wyjazd z Camp Leaders – link.

Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby wyjechać do USA?

Osoby ubiegające się o wydanie wizy do USA w ramach programu Work&Travel muszą mieć status studenta, mniej niż 30 lat i nie mogą być osobami karanymi. Tylko tyle! Dzieli Cię od spełnienia marzeń! Bez względu na wiek, możesz zwiedzić USA. Zapytaj o szczegóły opiekuna Camp Leaders.

Możliwy jest wyjazd w ramach dwóch różnych programów:

Program Camp jest finansowany głównie przez amerykańskiego pracodawcę. Wyjeżdżając w ramach tego programu, możesz pracować w ośrodku kolonijnym w Stanach Zjednoczonych. Na tzw. campie przebywasz przez okres ok. 2 miesięcy a następnie masz do 30 dni na podróżowanie po USA. Koszt programu w Polsce, rozłożony na dogodne raty to 2019 PLN.

Program Resort finansowany jest przez uczestnika wyjazdu. Pierwsza transza płatna w Polsce wynosi 2800 zł, natomiast podczas pobytu i pracy w USA uczestnik wymiany ponosi koszt 1550 USD.

Dla maturzystów i nauczycieli dostępny jest wyłącznie Program Camp. Sprawdź szczegóły dotyczące programów >>>tutaj<<<

Czy wyjazd do USA z Camp Leaders jest bezpieczny? Zobacz komentarze pracowników firmy, którzy kiedyś wyjechali w ramach programu Work&Travel. 

Magdalena Pedryc: Na wyjeździe Work&Travel do USA spotkałam swojego przyszłego męża. Moje życie nie wyglądałoby w sposób, w jaki wygląda teraz, gdybym kiedyś, jako 19-letnia dziewczyna nie znalazła ulotki Camp Leaders i nie zdecydowała się im zaufać. Dzięki wyjazdowi inaczej patrzę na świat i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Tomasz Adamczyk: Podjęcie decyzji o wyjeździe z Camp Leaders nie było łatwe, ale była to najlepsza decyzja w moim życiu! Dzięki wyjazdowi udało mi się poznać inne kultury oraz poprawić poziom języka. Wszystkie wspomnienia związane z pobytem w USA i ze wszystkimi podróżami zostaną ze mną na zawsze! Cały wyjazd był mega pozytywny i jedyne czego żałuję, to, że nie zacząłem jeździć wcześniej. Praca w Stanach pozwoliła mi na osobisty rozwój i pomogła w rozwinięciu moich umiejętności.

Dorota Marniak: Na swój pierwszy wyjazd do USA wybrałam się w wieku 21 lat. Początkowo chciałam wyjechać ze swoją przyjaciółką, ale niestety ona zrezygnowała z powodów rodzinnych, co spowodowało, że byłam nieco przestraszona samotnym wyjazdem. Pracując w campie, a później w resorcie poznałam mnóstwo osób, z którymi do dziś mam kontakt, wciąż spotykamy się i podróżujemy razem. Wyjazd dał mi pewność siebie, cenne przyjaźnie, niezapomniane wrażenia, a co najważniejsze, dzięki udziałowi w programie usamodzielniłam się i niestraszne są mi już samotne podróże.

Przeczytaj również: Wyjazd do USA z Camp Leaders – uczestnik radzi, jak się przygotować i o czym należy wiedzieć

Jak wyglądają formalności związane z wyjazdem do USA?

Formalności związane z wyjazdem do USA są w całości załatwiane przez Camp Leaders. Firma pomaga w skompletowaniu wszystkich dokumentów, a dodatkowo dba o Ciebie przez cały okres wyjazdu. Po zarejestrowaniu się na stronie www.campleaders.com/pl odwiedzisz biuro Camp Leaders, by przeprowadzić krótką rozmowę w języku angielskim i wypełnisz test z tego języka.

Jeśli zaliczysz test i podejmiesz decyzję dotyczącą wyjazdu, wystarczy tylko podpisać umowę, stworzyć profil uczestnika wymiany i wybrać dla siebie miejsce pracy. Po uzyskaniu kontraktu u konkretnego pracodawcy Camp Leaders pomoże Ci wnioskować o pozwolenie na pracę oraz przygotuje do rozmowy wizowej w Konsulacie USA w Warszawie. Później przejdziesz szkolenie przedwyjazdowe i… polecisz do Stanów.

Pokaż, że interesujesz się Ameryką. Zadaj pytanie, na które odpowie Ekspert Camp Leaders w kolejnym artykule.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.