Tani i bezpieczny wyjazd do Stanów? Postaw na Camp Leaders!

MG 5998
Wyjazd do USA z Camp Leaders | materiały prasowe

Szukasz firmy, która pomoże Ci zorganizować upragniony wyjazd do Stanów? Jako lider branży work&travel, Camp Leaders wysyła do USA co roku ponad 1000 studentów.

Poznaliśmy ich bliżej, wiemy dlaczego są firmą godną zaufania i jak konkretnie wygląda wsparcie w zdobyciu dla Ciebie pracy oraz w trakcie Twojego pobytu w Stanach.

O nic nie musisz troszczyć się sam

Wbrew pozorom, cały proces już od momentu założenia aplikacji uczestnika na stronie internetowej, jest prosty i nie sprawia trudności. Na początek możesz rozeznać się w ofercie i dowiedzieć więcej o programie. Pierwszym etapem po bezpłatnej rejestracji, jest więc rozmowa o możliwościach, jakie stwarza program wymiany kulturowej. Na rozmowę dotyczącą szczegółów wyjazdu możesz umówić się w każdym większym mieście, online za pośrednictwem komunikatora, lub bezpośrednio w głównym biurze firmy zlokalizowanym w Lublinie. Rozmowa pozwala zainteresowanym rozeznać się w ofercie i umożliwia kontakt z tymi, którzy wcześniej sami wyjeżdżali z Camp Leaders. To etap informacyjny i niezobowiązujący – po spotkaniu masz czas na przemyślenie wszystkiego i spokojne podjęcie decyzji.

Podpisując umowę uczestnictwa w programie otrzymujesz gwarancję zdobycia zatrudnienia a także wszelką pomoc w zdobyciu niezbędnych dokumentów w tym wizy. Tutaj Camp Leaders okazuje się bardzo pomocne. Podczas wizyty w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w celu ubiegania się o wizę pomaga załatwić wszystkie kwestie administracyjne związane z wyjazdem.

Poznaj wrażenia ośmiokrotnego uczestnika wyjazdów Camp Leaders >>tutaj<<

Gwarantowane bilety lotnicze, zakwaterowanie i wyżywienie – brak ukrytych opłat!

Biuro Camp Leaders zajmuje się też zakupem biletu i ubezpieczenia zdrowotnego oraz organizacją wszystkich kwestii formalnych związanych z pracą w Ameryce. CV kandydata jest wysyłane do wirtualnej bazy pracowniczej. Uczestnik może wybrać się także na targi pracy, w trakcie których także można znaleźć pracodawcę. Na uczestniku spoczywa jedynie obowiązek dojechania na lotnisko – tak oficjalnie rozpoczyna się przygoda w USA.

Pomoc podczas pobytu w USA

Wszyscy uczestnicy wyjazdów objęci są kompleksową ochroną. W każdej chwili możesz się skontaktować z pracownikami Camp Leaders, którzy zorganizowali Twój wyjazd i zapytać o nurtujące Cię kwestie. Pracownicy biura udzielają wyczerpujących odpowiedzi, dzięki którym w każdej chwili będziesz wiedzieć, co należy robić. Ogromną zaletą wyjazdu do Stanów z Camp Leaders jest fakt, że firma znajduje pracę każdemu uczestnikowi, a w dodatku negocjuje gwarantowane minimalne wynagrodzenie. Będąc w Stanach, niczego nie musisz się obawiać.

Przez cały czas trwania wyjazdu, czyli przez okres min. 10 tygodni, masz nieustanne wsparcie pracowników Camp Leaders, z którym nie musisz obawiać się czekających na miejscu wyzwań. Jeśli chodzi o samą pracę, do wyboru masz szereg różnych pozycji, takich jak np. praca kelnerki, praca kucharza, praca z dziećmi, opieka nad zwierzętami, czy praca biurowa – wszystko to zależne wyłącznie od Twoich preferencji. Aplikować mogą także osoby bez doświadczenia!

Na miejscu w Stanach wszystko jest już załatwione. Dyrektorzy Campów podstawiają na lotniska autokary i zabierają uczestników campu. Pomoc otrzymujesz też po zakończeniu kontraktu, czyli w czasie tych 30 dni, podczas których możesz zwiedzać Stany i podróżować po Ameryce. W każdej chwili możesz się skontaktować z firmą i masz pewność, że otrzymasz rzetelne informacje.

Marzysz o podróży do Stanów Zjednoczonych? Przestań… Zacznij działać z Camp Leaders! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat oferty firmy, programów wymiany kulturowej, wsparcia, kosztów i wymagań, odwiedź strony www.campleaders.com (jeśli chcesz pracować w ośrodku kolonijnym) lub www.resortleaders.com (jeśli chcesz pracować w resorcie).

Aplikując już teraz, możesz wyjechać do Stanów jeszcze w te wakacje. Zgłaszając się do udziału w programie do 30 Kwietnia, masz możliwość skorzystania ze zniżkowej ceny i wylotu do Stanów za jedyne 2019 zł.

004 Camp Leaders infografika v3 1

Przeczytaj także: Zobacz jak spełnić swoje marzenia i wyjechać do USA! Pracuj i zwiedzaj najciekawsze miejsca na świecie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.