Znowu zamkną Aqua Lublin. Wszystko przez awarię sieci ciepłowniczej

Duża popularność basenów Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik
Basen Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

MOSiR zmuszony jest ponownie zamknąć obiekty sportowe przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Z powodu awarii sieci ciepłowniczej w poniedziałek nieczynna będzie m.in. Aqua Lublin.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej poinformowało, że w poniedziałek w okolicach al. Zygmuntowskich i ul. Piłsudskiego rozpoczną się prace naprawcze uszkodzonej sieci ciepłowniczej. Naprawa będzie wiązała się z koniecznością wyłączenia dopływu ciepłej wody, także na cele centralnego ogrzewania do obiektów MOSiR-u.

Bez ogrzewania zostaną w cztery obiekty: Aqua Lublin, Zarząd Nieruchomości Komunalnych przy ul. Piłsudskiego 17, Szkoła Podstawowa nr 20 przy ul. Piłsudskiego 26 i Targi Lublin przy ul. Dworcowej 11.

– Jesteśmy zmuszeni do całkowitego zamknięcia tego dnia następujących obiektów: kompleks Aqua Lublin włącznie z basenem olimpijskim i aquaparkiem, Saunarium Aqua Lublin, siłownia FitGym Complex, basen Strefa H2O. Lodowisko Icemania w poniedziałek będzie czynne do godz. 14.30 jedynie dla zapisanych wcześniej grup zorganizowanych. Hala im. Z. Niedzieli będzie otwarta normalnie – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Wszystkie obiekty zostaną ponownie uruchomione we wtorek 23 stycznia od rana, z wyłączeniem aquaparku (części rekreacyjnej) w Aqua Lublin, która – w związku z koniecznością ponownego zapewniania odpowiedniej temperatury wody, jak i powietrza w obiekcie – zostanie otwarta od godz. 12.

– Zamknięcie obiektów jest konieczne z przyczyn od nas niezależnych. Jednocześnie przepraszamy naszych Klientów za powstałe utrudnienia – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.