Znów rozdają darmowe bilety na koncert Budki Suflera. Start akcji o godzinie 14:00. Kto pierwszy, ten lepszy!

Pierwsze osoby w kolejce przed Muszą Koncertową po darmowe bilety na koncert Budki Suflera
Pierwsze osoby w kolejce przed Muszą Koncertową po darmowe bilety na koncert Budki Suflera | fot. Dominik Wąsik

Choć akcja rozdawania darmowych biletów na poniedziałkowy koncert Budki Suflera rozpocznie się o godzinie 14:00, to już przed południem pierwsze osoby ustawiły się w kolejce przy Muszli Koncertowej.

Koncert Budki Suflera w Lublinie

Przypomnijmy, że pierwszy koncert Budki Suflera odbędzie się już w sobotę, 15 czerwca o godz. 18:00 w Muszli Koncertowej im. Romualda Lipko w Ogrodzie Saskim. Wydarzenie jest darmowe, jednak obowiązują darmowe wejściówki, które można było zdobyć w rozdawkach organizowanych przez Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin oraz sam zespół.

O nieudanej akcji rozdawania biletów przez Wydział Kultury pisaliśmy tu: Kilkaset osób ustawiło się po darmowe bilety na koncert Budki Suflera. Pula wejściówek wyczerpana przed startem akcji. Spośród kilkuset osób stojących w kolejce wejściówki na koncert zgarnęło około 20 osób, po czym dyrektor wydziału poinformował, że pula biletów się skończyła. Tego dnia rozdanych miało być 400 wejściówek.

Miasto, by wyjść z twarzą z tej wtopy, zapowiedziało dodatkowy koncert Budki Suflera. Odbędzie się on w poniedziałek, 17 czerwca o godz. 18:00 w tym samym miejscu – Muszli Koncertowej. Tym razem urzędnicy rozdadzą łącznie 900 bezpłatnych biletów.

Pierwsze osoby już oczekują w kolejce

Akcję rozdawania darmowych wejściówek na drugi koncert Budki Suflera zaplanowano na piątek, 14 czerwca od godziny 14:00 do wyczerpania zaproszeń. Wejściówki będą rozdawane przy Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim.

Ważne! Każda zainteresowana osoba będzie mogła otrzymać nie więcej niż 2 wejściówki.

Jeszcze przed południem przy Muszli Koncertowej ustawiły się pierwsze osoby po darmowe bilety na koncert Budki Suflera. W najbliższych minutach należy spodziewać się kolejnych osób, które dołączą do kolejki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.