Żniwa w Lublinie. Niecodzienny widok na Węglinie Południowym [WIDEO]

38076447 2313813711992524 6930063125190279168 n
Żniwa przy ul. Jantarowej w Lublinie | fot. Weronika Oleszek

Węglin Południowy jest najmłodszą dzielnicą Lublina. W okresie letnim nie jest więc dla mieszkańców tej dzielnicy obcy widok kombajnów zbierających zboże z pól pomiędzy blokami.

Węglin Południowy to dziś dzielnica, której granicami są: od południa – linia kolejowa, od zachodu – granica miasta, od północy – al. Kraśnicka, a od wschodu – ul. Zwycięska, sucha dolina na wschód od ulicy Poznańskiej, częściowo ul. Jana Pawła II i Granitowa.

Poniżej krótki filmik z prac polowych przy ul. Jantarowej w Lublinie. Nagrała go Pani Weronika.

Czytaj także: Rolnik dostał 500 zł mandatu, bo… jego kombajn kurzył i hałasował

WIDEO

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kiedys tam wszedzie byly pola na czubach a poza tym pieczywio w sklepach to kupujecie a jak rolnik choduje ziarno na polu I je kosi to wam przeszkadza mieszczuchy jeb*ne. Jak wam to przeszkadza to sie przeprowadzcie do wawy

  2. Tam akurat mieszka cała okoliczna wiocha z pod Lublina i okolic i dziwie sie ze im przeszkadza No ale to teraz miastowi ?dużo zdrówka