Znamy wykonawcę budowy nowego dworca autobusowego. Prace ruszą jeszcze w tym roku

2019 05 03 hires 3
Projekt Dworca Metropolitalnego w Lublinie | materiały prasowe

Poznaliśmy firmę, która po pozytywnej kontroli Urzędu Zamówień Publicznych będzie mogła podpisać umowę na realizację budowy nowego dworca autobusowego w Lublinie.

Rozstrzygnięto postępowanie przetargowe na budowę nowego dworca autobusowego w Lublinie wraz z przebudową pobliskich ulic. Inwestycja będzie realizowana przez spółkę Budimex, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu. Opiewa ona na kwotę ponad 231 mln zł, co oznacza, że miasto do tej oferty dołoży prawie 5 mln zł, ponieważ budżet na to zadanie pierwotnie wynosił 226,6 mln zł.

„Jesteśmy coraz bliżej rozpoczęcia realizacji tej kluczowej dla Miasta inwestycji. Po przeprowadzeniu kontroli uprzedniej przez Urząd Zamówień Publicznych, będziemy mogli podpisać umowę na realizację tego zadania. To nasza priorytetowa inwestycja najbliższych lat, ważna zarówno dla mieszkańców Lublina, jak i całego regionu” – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Więcej o inwestycji znajdziesz TUTAJ.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.