Znamy szczegóły wczorajszego zatrzymania na ul. Zemborzyckiej. 32-latkowi grozi do 10 lat więzienia

Zatrzymanie mężczyzny na ulicy Zemborzyckiej w Lublinie | fot. nadesłane
Zatrzymanie mężczyzny na ulicy Zemborzyckiej w Lublinie | fot. nadesłane

Poznaliśmy szczegóły wczorajszej interwencji policji na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. W trakcie akcji został zatrzymany 32-letni mieszkaniec, który miał przy sobie rewolwer.

Znamy szczegóły zatrzymania 32-latka na ul. Zemborzyckiej

Do zatrzymania doszło po godz. 14 na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Zemborzyckiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Zbigniewa Herberta w Lublinie. O tym pisaliśmy tu: Uciekał przed policją z bronią czarnoprochową. Mamy nagranie z zatrzymania

Co udało się ustalić od tamtej pory?

Z ustaleń policji wynika, że 32-latek wdarł się do domu swojego znajomego, któremu ukradł leżący na stole rewolwer czarnoprochowy. Wówczas wywiązała się szarpanina pomiędzy mężczyznami, po której 32-latek zbiegł.

Mężczyzna uciekając oddał jeden strzał w kierunku ziemi z załadowanej broni. Na szczęście chwilę później 32-latek został obezwładniony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Rewolwer zabezpieczono.

Wstępne ustalenia wskazują, że na tę broń nie było konieczne pozwolenie. Obecnie w sprawie trwają czynności procesowe. Zbierane są dowody oraz opinie biegłych. Policjanci przesłuchują kolejnych świadków.

Wstępnie postępowanie prowadzone jest w kierunku rozboju, za co grodzi do 10 lat więzienia.

NAGRANIE Z ZATRZYMANIA 32-LATKA >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

Zatrzymany przy 32-latku rewolwer | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.