Lublin. Uciekał przed policją z bronią czarnoprochową. Mamy nagranie z zatrzymania

Zatrzymanie mężczyzny na ulicy Zemborzyckiej w Lublinie | fot. nadesłane
Zatrzymanie mężczyzny na ulicy Zemborzyckiej w Lublinie | fot. nadesłane

Policjanci z Lublina zatrzymali w pościgu 32-latka, który ukradł swojemu znajomemu broń czarnoprochową. Mężczyzna został zatrzymany na przystanku komunikacji miejskiej. Mamy nagranie z zatrzymania.

Zatrzymanie na przystanku autobusowym na ul. Zemborzyckiej

O tym zdarzeniu zostaliśmy poinformowani przez jedną z Czytelniczek. Do zdarzenia doszło po godz. 14 w rejonie przystanku komunikacji miejskiej „Świętochowskiego 02” na ul. Zemborzyckiej w Lublinie.

„Ktoś uciekał, policja go goniła. Udało się go złapać. Widziałam policjanci chyba z bronią chodzili. Wydaje mi się, że słyszałam strzały, ale nie jestem pewna” – napisała Czytelniczka i dołączyła nagranie z interwencji policji.

Mężczyzna miał broń czarnoprochową

O komentarz dotyczący interwencji policji na ul. Zemborzyckiej poprosiliśmy kom. Kamila Gołębiowskiego, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Z przekazanych nam informacji wynika, że policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna ukradł z domu swojego znajomego broń czarnoprochową i uciekł z nią. Policjanci zatrzymali 32-latka po pieszym pościgu w rejonie przystanku autobusowego na ul. Zemborzyckiej, a broń została zabezpieczona.

AKTUALIZACJA:
Znamy szczegóły wczorajszego zatrzymania na ul. Zemborzyckiej. 32-latkowi grozi do 10 lat więzienia

Nagranie z zatrzymania

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.