Znaleziono pieniądze w centrum Lublina. Policja szuka właściciela

pieniadze banknoty 100 zlotych
Banknoty 100-złotowe | fot. Adobe Stock

Policjanci z Komisariat I Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione 26 stycznia w centrum miasta. Warunkiem odbioru jest podanie szczegółów, które pozwolą potwierdzić, do kogo odnaleziona gotówka należała.

Znalezione pieniądze

Pieniądze zostały znalezione w dniu 26.01.2024 r. przy al. Solidarności, pomiędzy ul. Dolną 3 Maja a ul. Lubartowską. Pieniądze zostały przekazane na Komisariat I Policji przy al. Unii Lubelskiej. Właściciel zgubionej gotówki może odebrać pieniądze po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr tel. 695 021 717.

Osoba, która się zgłosi po odbiór pieniędzy, będzie zobowiązana podać: kwotę, miejsce, w którym mogła zagubić pieniądze oraz opisać, w czym one się znajdowały.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.