Znalazła papierową torbę, a w niej sporą ilość pieniędzy. Teraz szuka właściciela zguby

pieniądze w reklamówce gotówka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Z naszą redakcją skontaktowała się jedna z czytelniczek, prosząc o pomoc. Kilka dni temu na terenie Lublina znalazła papierową torbę ze sporą ilością pieniędzy. Teraz próbuje odnaleźć właściciela gotówki.

Zgubione pieniądze w Lublinie

Postawą godną naśladowania wykazała się jedna z naszych czytelniczek. W środę (18.10) na terenie jednego z targowisk w Lublinie znalazła papierową torbę. Po jej otwarciu okazało się, że w środku znajduje się spora ilość gotówki – kilka tysięcy złotych.

„Czekałam tydzień, czy ktoś może przyjdzie, ale do tej pory nikogo nie było, a nie jest to jakaś mała kwota, więc na pewno komuś jest szkoda. Jeśli teraz nikt się nie zgłosi, to zaniosę pieniądze na policję” – pisze czytelniczka.

Właściciela pieniędzy prosimy o kontakt z naszą redakcją za pośrednictwem wiadomości na naszym profilu na Facebooku lub maila redakcja @ spottedlublin.pl. Właściciel ma czas do czwartku (26.10) do godziny 12:00. Po tym terminie znalezione pieniądze zostaną przekazane na policję.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.