Znalazła kawałek metalu w mrożonej pizzy z Biedronki. Klientka pokazała zdjęcia

Kawałek metalu znaleziony w pizzy Familijna z Biedronki
Kawałek metalu znaleziony w pizzy Familijna z Biedronki | fot. czytelniczka Natalia

Sięgając po gotową pizzę mrożoną w sklepie, nie możemy mieć wielkich oczekiwań co do jakości produktu. Jedna z klientek sieci Biedronka w zakupiony produkcie znalazła… kawałek metalu.

Kawałek metalu w pizzy

Na łamach naszego portalu pisaliśmy już o znalezionym gwoździu w mrożonej pizzy z Lidla. Tym razem ten sam produkt (mrożona pizza), lecz inny sklep – Biedronka. Zostaliśmy poinformowani przez jedną z naszych czytelniczek o niecodziennej sytuacji. W mrożonej pizzy familijnej z szynką i pieczarkami marki Apetito znalazła kawałek metalu.

„Oto co znalazłam w pizzy familijnej w Biedronce. Skandal! Prawie to połknęłam. Pizzę zakupiłam w piątek (19.11) w sklepie sieci Biedronka przy ul. Obywatelskiej w Lublinie. Proszę uważać!” – ostrzega pani Natalia i przesyła zdjęcie przedstawiające kawałek metalu, który znajdował się w w/w pizzy.

Kawałek metalu znaleziony w pizzy Familijna z Biedronki
Kawałek metalu znaleziony w pizzy Familijna z Biedronki | fot. czytelniczka Natalia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.