Znalazł na ulicy porozrzucane pieniądze. Policjanci szukają właściciela gotówki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci szukają właściciela pieniędzy, które znalazł jeden z mieszkańców na ulicy w centrum Lublina. Pieniądze musiały komuś wypaść, bo były porozrzucane po chodniku.

Do tego zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Na komisariat policji zgłosił się mieszkaniec Lublina, który miał przy sobie znaczna ilość pieniędzy, które znalazł w centrum miasta.

Powiedział, że gdy w godzinach przedpołudniowych przechodził jedną z uliczek w centrum Lublina zauważył porozrzucane na chodniku pieniądze. Wszystko wskazywało na to, że komuś wypadły. Jednak w pobliżu tego miejsca nie było żadnych osób. Mężczyzna pozbierał banknoty i bez wahania postanowił je oddać na policję.

Jak się okazało na komisariacie, nikt jeszcze nie zgłosił zagubienia pieniędzy. W tej chwili gotówka czeka na właściciela na Komisariacie I Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B, tel. (81) 535 45 73.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.