Znalazca portfela poszukiwany. Właściciel chce podziękować i przekazać znaleźne

portfel pieniądze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

O takich historiach chcielibyśmy pisać częściej. Mieszkanka Lublina poszukuje uczciwego znalazcę portfela, który odniósł zgubę z całą jego zawartością na policję, lecz nie podał swoich danych.

Uczciwy znalazca portfela poszukiwany

Do naszej redakcji odezwała się mieszkanka Lublina, która prosi o pomoc w odnalezieniu uczciwego znalazcy portfela jej męża.

„W niedzielę rano w okolicach ul. Wapiennej został zgubiony portfel z dokumentami i całą wypłatą. W portfelu było wszystko: karty, dokumenty, karnet na żużel i dość spora ilość gotówki. Około godz. 14 mąż zorientował się, że portfela nie ma przy sobie. Objechał okolicę, ale go nie znalazł.

Dzwoniliśmy po komisariatach i tylko IV komisariat zadeklarował pomoc i powiadomienie innych komisariatów oraz telefon, jeśli się znajdzie. Po godz. 18 dyżurny z IV komisariatu zadzwonił i poinformował, że znalazł się z całą zawartością.

Portfel został odebrany, lecz znalazca nie podał swoich danych, został anonimowy. Więc szukamy mężczyzny, który w niedzielę znalazł portfel na ul. Wapiennej w Lublinie. Chcemy temu Panu podziękować za uczciwość i dać 10 proc. znalezionego. Warunkiem otrzymania znaleźnego jest opisanie całej zawartości portfela i podania danych” – pisze nasza Czytelniczka.

Znalazca może skontaktować się z naszą redakcją pod adresem re[email protected], a my przekażemy kontakt do właściciela.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.