Znajomi zaginionej nastolatki pisali „szukajcie, aż znajdziecie”, śmiejąc się z policji. No i policjanci ją znaleźli…

Radiowóz policji na sygnale
Radiowóz policji na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Takiego obrotu spraw nie spodziewała się nawet sama poszukiwana, która pod publikacjami o jej zaginięciu śmiała się wraz ze swoimi znajomymi. Dziś się dowiedzieliśmy, że policjanci jednak ją znaleźli.

Maja odnaleziona

Przypomnijmy, że do zaginięcia nastolatki doszło pod koniec października, gdy ta po zakończonych zajęciach w szkole nie wróciła do domu dziecka w Przybysławicach. Od tamtej pory 15-latka nie nawiązała kontaktu z placówką ani z bliskimi.

Szczegóły zaginięcia: Pod koniec października uciekła z domu dziecka pod Lublinem. Do dziś jej nie znaleziono. Gdzie jest 15-latka?

Policjanci z komisariatu w Niemcach rozpoczęli poszukiwania zaginionej nastolatki. Wiadomo było, że nic jej nie grozi, bo była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie wrzucała kilka filmików na swojego TikToka.

Pod naszą publikacją dotyczącą jej zaginięcia w komentarzach udzielało się dużo znajomych Mai, którzy kibicowali jej, komentując m.in. „szukajcie, aż znajdziecie”. W komentarzach udzielała się również sama poszukiwana.

Policjanci cały czas prowadzili działania mające na celu ustalenia miejsca jej pobytu. Dziś otrzymaliśmy informacje, że 15-latka została odnaleziona przez policjantów na terenie Łęcznej. Jej życiu nic nie zagraża.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.