ZTM Lublin: Od 12 lutego zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej [INFO]

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek (12 lutego) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w Lublinie. Sprawdź, co się zmieni!

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że od dnia 12 lutego 2018 r. wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej dotyczące linii nr 24, 39, 44, 45 i 74.

Od poniedziałku autobusami komunikacji miejskiej będzie można dojechać do Nasutowa, Krasienina i Ciecierzyna – Żulina. O tym informowaliśmy w tym artykule – Autobusy dojadą za miasto

Kolejną zmianą będzie poprawa obsługi komunikacyjnej rejonu ulic Grygowej i Metalurgicznej. Chodzi o wydłużenie do przystanku „Metalurgiczna” trasy linii nr „45″ w dni powszednie oraz w soboty i dni świąteczne. Dodatkowo na wniosek pasażerów zostaną uruchomione dodatkowe kursy na tej linii.

– W dzień powszedni o godzinie 22.40 z przystanku „Metalurgiczna 02″ w kierunku ulicy Gęsiej, a w soboty i dni świąteczne o godzinie 22.35 z przystanku „Metalurgiczna 02″. Również w kierunku Gęsiej – informuje Paweł Paszko z ZTM Lublin.

Zwiększone mają też być kursy linii 39. – Od poniedziałku do piątku o godzinie 6.20 z przystanku „os. Skarpa 02″ w kierunku Zadębia oraz we wszystkie dni tygodnia o godz. 22.34 z przystanku „Zadębie 02″ w kierunku Lipniaka – dodaje Paszko.

Przypomnijmy, że od poniedziałku (12 lutego) przestanie obowiązywać specjalny rozkład obowiązujący w ferie zimowe – Komunikacja miejska w ferie zimoweWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.