Zmiany w organizacji ruchu na al. Piłsudskiego

roboty drogowe
W najbliższy weekend nastąpią zmiany w organizacji ruchu na al. Piłsudskiego. Tymczasowa organizacja ruchu jest związana z pracami przy przebudowie ul. Narutowicza i przyłącza ciepłowniczego do obiektów nowego Basenu Miejskiego i Hali Lodowej.
W piątek (11 lipca) po popołudniowym szczycie komunikacyjnym rozpoczną się prace na al. Piłsudskiego w rejonie Hotelu Victoria. Zamknięte dla ruchu zostaną pasy po północnej stronie jezdni (kierunek ul. Lipowa) od wysokości ul. Szczerbowskiego do skrzyżowania. Ruch obustronny zostanie skierowany na sąsiednie pasy (po przeciwnej stronie hotelu). W czasie prac sygnalizacja świetlna przejdzie w tryb pracy światła żółtego, pulsującego, a ruch na skrzyżowaniu będzie sterowany ręcznie. Prace, zakładając optymalne warunki, powinny się zakończyć do końca dnia w niedzielę (13 lipca).Podobnie od piątku (11 lipca) od godz. 18 do niedzieli (13 lipca) do godz. 24:00 zamknięty zostanie całkowicie odcinek al. Piłsudskiego od skrzyżowania z Al. Zygmuntowskimi do ul. Lubelskiego Lipca ’80. Ruch zostanie poprowadzony przez Al. Zygmuntowskie. Utrudnienia są spowodowane przebudową przyłącza ciepłowniczego do obiektów nowego Basenu Miejskiego i Hali Lodowej. W celu zminimalizowania uciążliwości związanych z robotami dla mieszkańców, wszystkie prace prowadzone będą w weekend, 24 godziny na dobę.Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

10464288_735874149808459_3981839563115830322_n

fot. Miasto Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.